Tooted

Brošüürid, ajakirjad:

Valmistame nii liim-, spiraal- kui ka klamberköites (s.h aasklamberköites) brošüüre ja ajakirju. Brošüür on mahumam kui flaier või voldik ning ideaalselt kasutatav kaupade ja teenuste reklaamimiseks, aga näiteks ka ettevõtte tutvustamiseks.

Voldikud:

Voldik on kaks, kolm või enam korda kokkumurtud trükis, mis mahult jääb flaieri ja brošüüri vahepeale. Voldikut on ideaalne kasutada näiteks reklaamtrükistena kaupade ja teenuste tutvustamiseks.

Flaierid (reklaamlehed):

Flaiereid valmistame standardselt suurustes A4, A5, A6 või A65 ühe- või kahepoolse trükiga. Flaiereid on ideaalne kasutada näiteks ürituste reklaamimiseks, tarbijate allahindlustest teavitamiseks jne.

Stantsitud trükised:

Stantsitud trükistena valmistame laua- ja riiulirääkijaid, pudelikaeluseid jms, mis on reklaamtrükistena väga efektsed. Vastavalt kliendi soovidele on stantsitud trükiseid võimalik valmistada mitmesuguse kuju ja disainiga.

Plakatid:

Trükime erinevas suuruses plakateid vastavalt kliendi soovidele. Plakatid on ideaalsed
näiteks ürituste reklaamimiseks.

Kalendrid:

Meie tootevalikusse kuuluvad ka erinevas suuruses ja disainiga seina- ja lauakalendrid nii klamber- kui ka spiraalköites.

Postkaardid:

Vastavalt kliendi soovidele valmistame postkaarte, kutseid jms. Postkaartide erilisemaks muutmisel on võimalik kasutada erinevaid tehnoloogiaid: foil, dripoff-
lakk, surutrükk, UV-lakk, laminaat, erinevad statsimise võimalused jne.

Dokumendikaaned:

Dokumendikaaned on hea moodus esitada oma firma dokumente soliidselt ja  mugavalt. Vastavalt kliendi poolt valitud materjalile ja vormile valmistame
dokumendikaasi, mis võivad olla nii pealetrükiga (nt firma logo) kui ka ilma.

Raamatud:

Trükime ja valmistame erinevates köitmistehnikates nii pehme- kui ka kõvakaanelisi raamatuid. Iga raamat on väga individuaalne ja eriline ning müügijuhi abiga leitakse kindlasti kliendile soovidele vastav sobivaim lahendus.

Karbid, pakendid:

Meie tootevalikusse kuuluvad ka erikujulised karbid ja pakendid, näiteks DVD-ümbrised ja CD-ümbrised.

Wobblerid:

Reklaamtrükistena on efektsed wobblerid, mis väga edukalt tõmbavad klientide tähelepanu. Valmistame wobblereid vastavalt kliendi poolt soovitud kujule, suurusele ja disainile.